Інформація

про Балаклійську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 6 Балаклійської районної Харківської області

Рік заснування 1964
Директор школи Суслова Тетяна Миколаївна, освіта вища, за фахом вчитель російської мови та світової літератури, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2011 року.
Контингент учнів У школі навчається 296 учнів із них учнів 1-4 класів –112 чол., 5-9 класів –139 учнів, 10 клас – 16 учнів. За заочною формою навчання - 28 учнів. Випускників 11 класу - 5 учнів, з них: нагороджена срібною медаллю учениця Бордєян Катерина. Приймали участь у ЗНО 5 учнів 11 класів.
Мова навчання Українська.
Профільне навчання Навчально-виховний процес здійснюється за профільним предметом з української мови (16 учнів) та з української літератури (16 учнів) - 10 клас
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 25 педагогів, з них 22 мають вищу освіту, 3 – базову вищу . Вищу кваліфікаційну категорію мають 19 педагогів, І кваліфікаційну категорію – 1 учитель , ІІкваліфікаційну категорію – _2_ учителі, без категорії – 3 педагога
Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням на 100 % (121учень) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій 1 -дитина-сирота, 6 дітей із малозабезпечених сімей і 2 дитини-інваліда ). За рахунок батьківської плати харчується 146 учнів
Творчий потенціал У 2018/2019 навчальному році в районному конкурсі «Учитель року» стала призером Білоусова Ганна Олександрівна, вчитель географії.
Гурткова робота В школі працюють 3 гуртка «Паперова пластика», малювання, « Захист Вітчизни «. Працюють секції дитячо-юнацької спортивної школи ( з легкої атлетики, футболу та рукопашного бою.)
Підвіз учнів та вчителів До школи потребують підвозу 9 учнів ( із радгоспу «Світанок» ), які до школи приїжджають міським транспортом.
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 25 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (11 ПК), спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, 1майстерня, їдальня. Бібліотечний фонд налічує – 11537 примірників художньої та навчальної літератури.
Досягнення вихованців Учні школи традиційно брали участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН: Бордеян К. (11клас) : секція географія та ландшафтознавство ( вчитель Білоусова Г.О.), Котелевець В. (10 клас) : секція мистецтвознавство (вчитель Максименко З.І.). А робота Куцобальської Т. (11 клас) з секції соціології (вчитель Ляшова В.М.) була направлена на обласний етап конкурсу та посіла там ІІІ місце. У 2018/2019 навчальному році у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів учні закладу посіли 14 призових місць: І місця: з фізики Істоміна С. -7 клас, Юдін Є.- 8 клас, Торішній Д.-9 клас, ІІ місця: з фізики Колісник А.- 7 клас (вчитель Шаповал Т.Ф.), з англійської мови Істоміна С.- 7 клас (вчитель Татарнікова С.Р.), з географії Агафонова М.- 9 клас (вчитель Білоусова Г.О.), з екології Бордеян К.- 11 клас (вчитель Кулик І.С.), з української мови та літератури Бордеян К.- 11 клас (вчитель Демиденко Л.М.), ІІІ місця: з математики Істоміна С., Колісник А.- 7 клас (вчитель Шаповал Т.Ф.), з біології Оріщенко А.- 8 клас., Лозовська Є.- 9 клас, Бордеян К.- 11 клас (вчитель Кулик І.С.), з історії Оріщенко А.- 8 клас (вчитель Оріщенко Л.В.) учениця 11 класу Куцобальська Т. (вчитель Демиденко Л.М.) посіла ІІ місце у ІІ (районному) етапі конкурсу ораторського мистецтва. учениця 11класу Бордеян К. посіла ІІІ місце в обласному конкурсі екологічних проектів, проведенному Харківською академією залізничного транспорту (вчитель Кулик І.С.). Лозовська Є. –учениця 10 класу брала участь в обласному конкурсі учнівської творчості «Духовні святині рідного краю» та стала його призером (ІІ місце, вчитель Щербак В.В.). Велика увага у школі приділялась розвитку спортивно обдарованих учнів. У 2018/2019 навчальному році учні закладу брали участь у районних змаганнях з волейболу, баскетболу, легкоатлетичних естафетах та вибороли призові місця: - І місце зі стрільби із пневматичної гвинтівки; - І місце з баскетболу 3х3 (дівчата молодша група); - І місце «Шкіряний м’яч » (молодші юнаки); - ІІ місце – шахи «Біла тура»; - ІІ місце – міні-футбол (юнаки); - ІІ місце – шашки; - ІІІ місце-легка атлетика; - ІІІ місце – волейбол; - ІІІ місце з баскетболу 3х3 (юнаки); - ІІІ місце з баскетболу 3х3 в обласних зональних змаганнях (дівчата, молодша група). В особистих змаганнях учні школи неодноразово посідали місця з різних видів спорту: Баталов К.(9 клас) – І місце у стрибках довжину з розбігу та ІІ місце з бігу на 60 м, Зінченко С.(11клас) – ІІ місце зі стрільби із пневматичної гвинтівки та ІІ місце у спорядженні магазину, Торішний Д.(9клас) – І місце у підтягуванні та спорядженні магазину, Кушнір А.(11клас) – ІІ місце зі стрільби у військовому багатоборстві, Чуклін В.(7клас) – ІІІ місце з шахів «Біла тура».
Кiлькiсть переглядiв: 279