Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. Після літнього відпочинку шкільне подвір'я знову наповнюється дзвінкими дитячими голосами. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. До шкільної сім'ї вливається гомінка малеча. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт, святкові стінівки, виставка композицій "Золота осінь" - подарунок вчителям, який готують всі учні. Вже стало традицією запрошувати на свято ветеранів педагогічної праці, які молодіють душею з нашими вихованцями.

ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

МАЛІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ

Здоров'я і краса - це похідні розумної активності, результат фізичного тренування. Учні школи беруть приклад зі свого вчителя географії, в минулому директора школи (з 1989 року по 2011 рік) Горлача В.Ю., чемпіона України і світу з гирьового спорту серед ветеранів, чемпіона району і області з баскетболу, легкої атлетики, ручного мяча, лижного спорту. Кращими спортсменами школи є Скляров Тихон (6 кл.), Панченко Ганна (8 кл.), Круглова Оля (8 кл.), Садкова Діана (9 кл.), Стрілець Сергій (10 кл.)Васильєв Дмитро (11 кл.), Ковтун Богдан (11 кл.), Макаров Дмитро (7а кл.).

ВОЛОНТЕРСЬКА РОБОТА

Допомога людям похилого віку - це виховання милосердя, співчуття, доброти, порядності. Учні нашої школи не стоять осторонь. вони допомагають скопувати огороди літнім людям, не забувають привітати їх зі святами.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Вже понад 12 років для малечі це свято готують вчителі школи з учнями 5-7 класів. Кожного року разом з казковими героями школярі мандрують сторінками улюблених казок. Радіють батьки, бо бачать своїх дітей справжніми артистами, які співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми. І, звичайно, кульмінацією свята є призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

ІСТОРИКО - ЕТНОГРАФІЧНИЙ МУЗЕЙ

У 2009 році на базі школи було відкрито музейну кімеату, яка стала центром духовного розвитку. Тут проводяться виховні години, шкільні заходи, екскурсії для мешканців мікрорайону. Вчителями історії та української літератури з числа учнів підготовлені екскурсоводи. Пошукова робота під гаслом: "Мій рідний край, моя земля - земля моїх батьків" триває.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА


Лагідними травневими днями звучить по всій Україні останній дзвоник, сповіщаючи про закінчення навчального року, а випускникам - про завершення дитинства. Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. Традиційно випускники школи проходять під рушниками, що тримають матусі "... щоб рівним полотном дітям доля слалась і щоб отчого поргу не забувалося". На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

Кiлькiсть переглядiв: 543